РОКИ МИНАЮТЬ, А БІЛЬ ВТРАТ НЕ ВЩУХАЄ…

Дата: 18.07.2024 10:30

Смертю хоробрих у бою з окупантами два роки тому загинув наш краянин, уродженець с. Насташка, навідник кулеметного взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону в/ч А 2167 - Тарас Васильович Дяденко. Життя бійця трагічно обірвалося під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Сьогодні, у день смерті Героя, керівництво громади, працівники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП, рідні, близькі, друзі відвідали могилу Воїна, поклали квіти і вшанували пам`ять загиблого хвилиною мовчання.

Нехай добрий і світлий спомин про нашого Героя живе вічно серед нас. Вічна пам'ять, честь і слава ЗАХИСНИКУ.

Дякуємо Тарасу за хоробрі подвиги на благо держави та українського народу.

НИЗЬКИЙ УКЛІН ТА ДОВІЧНА ШАНА!