Засідання комісії

Дата: 09.07.2024 11:46
Кількість переглядів: 67

09 липня 2024 року відбулся засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.

В ході засідання розглянуто ряд питань, серед яких:

про затвердження Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) в Рокитнянській селищній територіальній громаді на 2024-2026 роки;
про затвердження змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» на 2024-2025 роки;
про затвердження договору на передачу – прийняття у 2024 році міжбюджетного трансферту з бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади.
про внесення змін до рішення від 21 грудня 2023 року № 2913-48-VІІІ «Про бюджет Рокитнянської селищної територіальної громади на 2024 рік» та додатків до нього.

Комісією опрацьовано та внесено пропозиції до проєктів рішень і рекомендовано винести відповідні питання на розгляд чергового засідання сесії Рокитнянської селищної ради.

У засіданні взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко та керівники структурних підрозділів селищної ради.