На жаль, найкращих Героїв забирають Небеса. Проте, пам'ять про кожного нашого воїна буде жити вічно у наших серцях!

Дата: 05.07.2024 12:00

Два роки тому, 5 липня, Небесне військо поповнив кращий син України, сміливий, відважний воїн, уродженець села Насташка, старший стрілець в/ч А 7298 - КОЛІСНИК ВІТАЛІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ.

У цей скорботний день, працівники селищної ради, рідні та близькі відвідали місце останнього спочинку Героя, поклали квіти на могилу та вшанували пам'ять Воїна хвилиною мовчання.

Низько вклоняємось Герою за його мужність, хоробрість, патріотизм, за те, що пожертвував заради нашої держави всім дорогоцінним. Щирі слова співчуття рідним Віталія Колісника.

Пам'ятаємо вічно військовослужбовця, який ціною власного життя заплатив за наш спокій та свободу.

Вічна і світла пам'ять. Герої назавжди у наших серцях!