ЗДАЙ КРОВ - ВРЯТУЙ ЖИТТЯ!

Дата: 03.07.2024 10:55

Фото без описуДо уваги жителів громади!

5 липня 2024 року з 09.00 - 12.00 год. у приміщенні поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня", на 3-му поверсі, буде проводитись забір крові виїзною бригадою КНП КОР «Київський обласний центр служби крові».

Запрошуємо усіх бажаючих здати кров! Нашим воїнам доводиться боротись за кожен метр нашої землі. І це збільшує потребу в донорській крові - ми маємо створити такий запас, аби кожен, хто її потребує, отримував невідкладно.