Шаховий турнір

Дата: 02.07.2024 15:39

Фото без опису30 червня в Синявському шаховому клубі молодіжної громадської організації «Спортивний клуб «Інтеграл» відбувся відкритий турнір Рокитнянської селищної територіальної громади з шахів серед дорослих та серед юнаків і дівчат, присвячений Дню Конституції України.

Організатори заходу - відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради і шаховий клуб МГО «Спортивний клуб «Інтеграл».

Мета заходу: патріотичне виховання молоді та залучення до участі у спортивно-масових заходах жителів різних вікових категорій.

У змаганнях взяли участь шанувальники інтелектуальних видів спорту з Таращанської, Миронівської, Рокитнянської громад та м. Київ.

Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.

За результатами проведеного турніру:

серед дорослих шахістів

• І місце виборов Андрій ПРИТУЛА, село Карапиші;
  • ІІ місце у Анатолія ДЕМЧИШИНА, селище Рокитне;
  • ІІІ місце у Володимира НАГОРНОГО, місто Тараща;

серед юнаків та дівчат з шахів

• І місце виборола Анастасія ВЕРГУН, село Синява;
  • ІІ місце – Марк ВЕРГУН, селище Рокитне;
  • ІІІ місце – Сергій ЯБЛОНСЬКИЙ, село Синява;
  • ІV місце – Святослав ЯБЛОНСЬКИЙ, село Синява:
  • V місце – Андрій ВЕРГУН, село Синява;
  • VІ місце – Артем ОХРІМЕНКО, місто Миронівка.

Переможці та призери змагань отримали Грамоти Рокитнянської селищної ради та медалі від відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради.