Шашковий турнір

Дата: 01.07.2024 17:23

Фото без опису  28 червня на базі спортивного комплексу «Рокитне» відбувся відкритий турнір Рокитнянської селищної територіальної громади з шашок серед аматорів до Дня Конституції України.

Організатори заходу: відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради і спортивні активісти громади.

Мета заходу: патріотичне виховання та залучення до участі у спортивно-масових заходах жителів громади різних вікових категорій.

На заході були присутні шашкісти з Миронівської та Рокитнянської громад та інші.

До учасників турніру звернулася спеціаліст І категорії відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тамара ПОГАСІЙ, вона привітала присутніх із Днем Конституції України, оголосила хвилину мовчання за всіма, хто віддав своє життя за Свободу і Незалежність України та наголосила, що ми всі в неоціненному боргу перед нашими Захисниками і завжди повинні пам’ятати кому ми завдячуємо за можливість жити мирним життям.

За результатами проведеного турніру:

• І місце виборов Микола ХОМЕНКО, селище Рокитне;
  • ІІ місце у Івана КОРИТНИКА, село Карапиші;
  • ІІІ місце у Михайла ВИГІВСЬКОГО, селище Рокитне.

Тамара Василівна вручила переможцям та призерам змагань Грамоти Рокитнянської селищної ради та медалі від відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради.