Роковини загибелі учасника АТО/ООС Олександра Островського. Пам'ятаємо, сумуємо...

Дата: 14.06.2024 10:00

Фото без опису

14 червня минають десяті роковини з дня загибелі одного з найкращих синів України, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину та народ в неоголошеній війні, жителя села Житні Гори, водія роти забезпечення Центральної бази зберігання та постачання Державної прикордонної служби України - Островського Олександра Олександровича.

Сьогодні працівники Рокитнянської селищної ради відвідали місце останнього спочинку Героя, поклали квіти на могилу та вшанували пам'ять Воїна хвилиною мовчання.

Фото без опису

Указом Президента України від 9 квітня 2015 року № 213/2015 "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Олександр Островський нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Олександр назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Світла пам'ять і вічна слава Олександру!