Зустріч групи взаємопідтримки з прийомними батьками, батьками-вихователями та опікунами/піклувальниками

Дата: 11.06.2024 15:45

За участю БО «Надія і житло для дітей» було організовано зустріч групи взаємопідтримки з прийомними батьками, батьками-вихователями та опікунами/піклувальниками. Ведучою групи була фахівець центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Мар’яна Можаровська, яка пройшла відповідне навчання за сприяння БО «Надія і житло для дітей».

Групи взаємопідтримки спрямовані на отримання психосоціальної підтримки, подолання стресу, пошук однодумців, обговорення різноманітних питань пов’язаних з батьківством.

Учасники зустрічі прийшли до висновку, що такі зустрічі є потрібними, адже дають можливість не тільки отримати консультацію, пораду та підтримку, але і поспілкуватися у неформальній обстановці, віднайти шляхи подолання  проблем, вирішення труднощів, можливість отримати підтримку, корисну інформацію та побудувати нові соціальні зв’язки.