Відбулось засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю

Дата: 11.06.2024 14:48

11 червня 2024 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол провів засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.

В ході засідання розглянуто ряд питань, серед яких:

• про затвердження змін до Програми громадського здоров'я, розвитку та оновлення матеріально-технічної бази КНП «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023-2025 роки;
  • про затвердження змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2024-2026 роки;
  • про затвердження звіту виконання заходів Програми для кривдників на 2023-2027 роки у 2023році.
  • про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, розташованого на території Рокитнянської територіальної громади.

Комісією опрацьовано та внесено пропозиції до проєктів рішень і рекомендовано винести відповідні питання на розгляд чергового засідання сесії Рокитнянської селищної ради.

У засіданні взяли участь Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко та керівники структурних підрозділів селищної ради.