Чемпіонат з футболу

Дата: 10.06.2024 13:30

Фото без опису  08 червня 2024 року на футбольному полі спорткомплексу „Рокитне” відбулися ігри І туру відкритого чемпіонату Рокитнянської селищної територіальної громади з футболу серед аматорських команд сезону 2024 року.

Організатори заходу відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради і Рокитнянська федерація футболу.

В чемпіонаті змагаються найсильніші футбольні команди Рокитнянщини: ФК «Синявське», ФК «Україна» і ФК «Динамо», а також команди «Інтер» з міста Тараща і ФК «Узин».

Відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради надає турнірну таблицю  чемпіонату після  І туру змагань:

Команди

І

АФ «Україна»

3

2

ФК «Узин»

3

ФК «Синявське»

4

«Інтер» Тараща

5

Динамо МВС

0

Найрезультативніший бомбардир чемпіонату Романов Владислав (АФ «Україна») – 4 голи.