До Рокитнянської громади завітають лікарі-дерматологи КНП КОР "Київський обласний спеціалізований медичний центр"

Дата: 28.05.2024 14:16

Фото без описуЯкщо з'явилися навіть самі незначні, на перший погляд, проблеми зі шкірою або волоссям необхідно негайто звернутися до дерматолога. Це може бути просте почервоніння або лущення шкіри, випадіння волосся, свербіння, зміна кольору або форми нігтів, новоутворення шкіри тощо.

Вчасна порада лікаря щодо профілактики онкологічних захворювань, промоція здорового способу життя, важливість правильного  харчування, фізична активність, відмова від куріння - все це дуже важливо!

Тож, запрошуємо на медичний огляд (на безоплатній основі), який відбудеться в четвер, 30 травня, о 10.30 год.

Адміністрація КНП "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги"