Страшним горем огорнута Рокитнянська громада, болісні звістки продовжують надходити

Дата: 23.05.2024 13:00

У бою за Україну загинув вірний син України, наш земляк, житель села Синява - Мельник Максим Іванович, 1994 р.н. Кулеметник 2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти в/ч А 4895.

Життя нашого земляка обірвалося поблизу населеного пункту Новоолександрівка Покровського району Донецької області.

Мельник Максим був світлою, хорошою, доброю, чуйною, веселою та щирою людиною, його всі любили. А посмішка - широка, щира, ніколи не зникала з його обличчя, він завжди залишався позитивним, навіть у найскладніших ситуаціях. Максим любив життя і цінував його. Відчував відповідальність та обов’язок захистити рідних та свою Батьківщину. Був сильним, вольовим, рішучим, швидко приймав рішення та ніколи не жалкував про них. Максим – яскравий приклад людяності для всіх українців.

Схиляємо голови перед мужністю та відвагою, силою та патріотизмом полеглого Захисника. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку ми не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо. Глибокий біль огортає серця всіх людей, які любили, цінували, але, на жаль, втратили дорогу людину.

Рокитнянська селищна рада сердечно співчуває родині полеглого бійця. Сил, витримки вам і терпіння.

Вічна пам’ять, честь і шана тобі, Герою! Дякуємо за захист! Навіки в наших серцях!