Затверджені документи державного планування, заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документів державного планування, довідки про консультації та про громадське обговорення

Дата: 22.05.2024 14:43

Фото без описуРокитнянською селищною радою прийнято рішення № 3186-53VIII від 16 травня 2024 року «Про затвердження Детального плану території (кадастровий номер 3223784000:09:024:0001) Ольшаницького психоневрологічного інтернату в межах Рокитнянської територіальної громади Білоцерківського району Київської області» з урахуванням у містобудівній документації зауважень та пропозицій, отриманих під час консультацій з органами виконавчої влади у процесі стратегічної екологічної оцінки.

На виконання вимог статті 16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Рокитнянська селищна рада забезпечує розміщення на офіційному сайті затверджені документи державного планування, заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документів державного планування, довідки про консультації та про громадське обговорення.

ДПТ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ПІСЛЯПРОЄКТНИЙ МОНІТОРИНГ

ДПТ_СЕО_ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ_ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ