Минає час та не минає біль від втрати

Дата: 15.05.2024 13:30

Найкращих забирають Небеса. Як багато життів завчасно обірвала чорна війна. Сьогодні, як і два роки тому, скорбимо ще з однією родиною, яка втратила рідну людину, Героя.

Минають роковини, як боронячи українську державу, зупинилося серце нашого краянина, жителя села Насташка, оператора навідника окремої Президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького в/ч А 0222, солдата – Бондаренка Олександра Вікторовича.

Життя бійця завчасно обірвалося під час несення військової служби у Харківській області.

Розділяємо біль родини, його нічим не розрадити. Нехай Господь допоможе знайти сили, терпіння. Будемо завжди пам'ятати подвиги бійця. Низький уклін Герою! Вічна і світла пам'ять!

Молимося за Україну, за всіх воїнів. Втомлені, але не скорені! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Указом Президента України від 13 липня 2022 року № 497/2022 «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Олександр Бондаренко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).