Відбулось засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю

Дата: 14.05.2024 14:15

Фото без опису 14 травня 2024 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол провів засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.

В ході засідання розглянуто ряд питань, серед яких:

• про затвердження змін до цільової Програми захисту населення і територій Рокитнянської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки;
  • про затвердження техніко-економічного обґрунтування доцільності передачі майна державної власності у комунальну власність Рокитнянської селищної територіальної громади Київської області в особі Рокитнянської селищної ради;
  • про надання дозволу на передачу генератора з комунальної власності Рокитнянської селищної територіальної громади в спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст Харківської області.

Комісією опрацьовано та внесено пропозиції до проєктів рішень і рекомендовано винести відповідні питання на розгляд чергового засідання сесії Рокитнянської селищної ради.

У засіданні взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський і Олександр Конопчук та керівники структурних підрозділів селищної ради.