Наші дні війна перетворила на довгі ночі, наше життя на крижану зиму. Одна за одною страшні звістки полиновою гіркотою входять у наше життя. Ще одне обірване життя земляка…

Дата: 14.05.2024 11:45

03 травня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Білогорівка Луганської області загинув наш Герой, наш Захисник, наш Воїн, стрілець 2 стрілецького відділення 1 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону в/ч А 2573, солдат - СУК ОЛЕКСАНДР ВАЛЕНТИНОВИЧ, 1991 р.н., житель с. Острів. Наш новітній Герой донедавна вважався безвісти зниклим, однак, на превеликий жаль, після процедури ідентифікації було підтверджено загибель Воїна.

Війна забирає найкращих – ще один вірний Син України втратив життя, захищаючи рідну країну від ворога.

З вірою у Перемогу, повний енергії та сил, Олександр самовіддано боронив українську землю і разом з побратимами давав гідну відсіч ненависному ворогу. Та, на жаль, не судилось йому побачити цей жаданий для всієї України день.

Величний подвиг запеклої боротьби мужнього Воїна, вірного Сина України, нашого Героя Олександра Сука з російським окупантом не зітреться часом. Його ім’я навіки закарбоване в історії наших визвольних боїв за незалежність України.

Рокитнянська громада висловлює глибокі та щирі співчуття з приводу тяжкої та непоправної втрати рідним, близьким, друзям та побратимам Героя.

Низький уклін і безмежна вдячність загиблому Захиснику України!

Слава Герою! Слава Україні!