Війна йде країною, безжально залишаючи по собі страшні сліди, болісні й незворотні. Кричить душа… Відчуваємо безперервний біль, щоденну скорботу…

Дата: 13.05.2024 16:00

Страшне горе втрат не полишає Рокитнянську громаду. Тяжко усвідомити і прийняти, що всі жахіття війни торкнулися нас.

З глибоким жалем і скорботою повідомляємо про втрату ще одного Героя-краянина, відважного воїна України, жителя селища Рокитне, командира 3 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 3 стрілецької роти в/ч А 4895, молодшого сержанта – Шпака Сергія Олександровича, 1969 року народження.

Життя бійця трагічно обірвалося під час виконання бойового завдання із захисту української держави в Донецькій області 07 травня 2024 року.

Біль родини неможливо розрадити жодними вчинками чи словами. Сил вам, витримки та терпіння у час сильного болю. Ми ж будемо завжди пам'ятати Героя, який ціною власного життя рятував нас від російської орди.

Ми не маємо право забути навіть на мить тих, хто як і Сергій, віддав стукіт своїх сердець, щоб бились наші. Запалюйте свічі пам’яті та обіймайте тихою молитвою синів та доньок України.

Низький уклін, вічна Слава і честь Захиснику України! Не пробачимо нелюдам ще однієї втрати.