Роковини пам`яті з дня загибелі нашого земляка, захисника України Степури Геннадія

Дата: 04.05.2024 17:28

Фото без опису04 травня 2023 року трагічно загинув наш краянин, вірний Воїн України, житель села Насташка, головний сержант - командир відділення кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальйону в/ч А 4267, старший солдат - Степура Геннадій Володимирович.

Боєць загинув під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Цього дня керівництво Рокитнянської селищної ради, працівники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП, рідні, близькі та жителі села відвідали місце останнього спочинку Героя, поклали квіти на могилу та вшанували пам'ять Воїна хвилиною мовчання.

Пам'ять про Захисника української держави буде завжди жити в наших серцях. Біль втрати – вічний. Сердечно співчуваємо рідним людям Воїна.

На жаль, втрати кращих синів України не припиняються. Вічна і світла пам'ять всім воїнам Небесного війська. Ні за яких обставин не забудемо, а тим паче, не пробачимо рашистам кровопролиття. Молимося за Україну та всіх воїнів, які на лінії вогню. ПЕРЕМОЖЕМО, якби складно не було.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!