А ПАМ’ЯТЬ НЕ ЗГАСАЄ… СЬОГОДНІ ДРУГА РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ АНДРІЯ МЕХЕДИ

Дата: 02.05.2024 14:00

02 травня минають другі роковини, відколи війна забрала життя Героя, нашого земляка із селища Рокитне, сержанта, добровольця Збройних Сил України 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Мехеди Андрія Вікторовича, який загинув у ході важких боїв в Ізюмському районі Харківської області, хоробро і мужньо захищаючи Батьківщину.

Товариський, добрий, ініціативний, завжди усміхнений, він любив життя і рідну Україну, в іншому випадку не повернувся б із-за кордону і не взяв до рук зброю…

Вшанувати пам’ять захисника України хвилиною мовчання та покласти квіти до могили Воїна прийшли керівництво громади та представники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП.

Дякуємо Герою за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Низький уклін та вічна пам’ять воїну, який до останнього подиху захищав право кожного громадянина нашої держави жити у вільній Україні!

Спочивай з миром, Герою, у Небесному Війську!

Указом Президента України № 201/2023 від 07 квітня 2023 року «За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку» Андрій Мехеда нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).