Благодійна допомога від Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад»

Дата: 09.04.2024 16:22

Фото без описуЗ 10 квітня 2024 року Гуманітарним штабом при Рокитнянській селищній ради видаватиметься благодійна допомога від Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад», насіння овочевої групи, а саме: цибуля коричнева ріпчаста довгого дня (5000 насінин), морква Нантес (5000 насінини), Помідор для свіжого ринку детермінантний саладетта (100 насінин) внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані в Рокитнянській територіальній громаді та мають домогосподарства з земельною ділянкою для вирощування вищевказаного насіння.

Для отримання гуманітарної допомоги потрібно звернутись в Центральний будинок культури.

Зазначаємо, що отримати вищевказану допомогу можуть тільки внутрішньо переміщені особи з територіальних громад, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Перелік територіальних громад, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затверджено наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 №309 (зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 08.03.2024 №55) (детальний перелік за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1668-22#n7).

ВАЖЛИВО! Видача гуманітарної допомоги здійснюватиметься після пред’явлення Довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України).