60 років – чудовий вік, пора яскравих звершень і досягнень! (творчий концерт, присвячений поетесі-ювілярці Наталії Ненюк)

Дата: 09.04.2024 09:30

7 квітня 2024 року свій 60-річний ювілей зустріла наша славнозвісна поетеса Рокитнянщини – Наталія Михайлівна Ненюк! Вона написала багато віршів, видала чимало книг та сьогодні очолює літературно-мистецьке об’єднання Рокитнянщини «Відродження».

«60» - солідний пройдений шлях! Коли вже стільки пережито, вже стільки зроблено в житті і ще стільки ж хочеться прожити заради творчості, заради мистецтва, заради життя й заради любові!

Свій 60-річний ювілейний день народження Наталія Ненюк зустріла зі своєю родиною в сімейному колі. А вже наступного дня 8 квітня розділити радість своїх недаремно прожитих років Наталія відзначила із поціновувачами свого поетичного таланту – шанувальниками, друзями, колегами, знайомими та однодумцями.

Творчий ювілейний захід відбувся в Центральному будинку культури селища Рокитне. Цей сонячний весняний день був осяяний творчістю самої поетеси Наталії та її дорогих гостей: поетів, музикантів, співаків, інших митців та гостей.

Привітати ювілярку завітало і керівництво Рокитнянської селищної територіальної громади: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, його заступник Олександр Конопчук, начальник відділу культури, молоді та спорту селищної ради Тетяна Круть, директор Центрального будинку культури Олена Горова, директор Публічної бібліотеки Людмила Марковська, заслужений ветеран державної служби Уляна Мостіпан та інші.

Кожен із них радо вітав Наталію, бажав їй всіляких гараздів, щастя, довголіття, добробуту та миру нашій країні. Було море квітів, подарунків та побажань. А торт, презентований у вигляді книги «60 яскравих історій мого життя», став родзинкою заходу.

Ювілейний захід пані Наталії Ненюк став концертом поетичного і музичного мистецтва! Творчість перемогла!

Тож, Наталіє! Жінка – прекрасна завжди у будь-якому віці! Та все ж з віком жінка – мудріша, досвідченіша, впевненіша та самодостатніша!

Ваші «60», Наталіє, – це свідчення вашої мудрості та досвіду! Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радощами та новими враженнями, Божих вам благословінь, невичерпної енергії та наступних поетичних звершень! У вас ще все попереду! Многая літа!!!