Турнір з настільного тенісу

Дата: 08.04.2024 11:16

06 квітня на базі Рокитнянського селищного будинку культури відбувся турнір Рокитнянської селищної територіальної громади з настільного тенісу до Всесвітнього дня настільного тенісу.

Організатори заходу: відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради та спортивні активісти громади.

Мета заходу: популяризація здорового способу життя і активного відпочинку та розвиток настільного тенісу серед жителів громади.

На захід завітали Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ і заступник селищного голови Олександр КОНОПЧУК, вони разом із учасниками турніру вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх військових, цивільних дорослих та дітей, які загинули внаслідок російської агресії.

Очільник громади привітав спортсменів із Всесвітнім днем настільного тенісу і побажав цікавої результативної гри та перемоги.

За результатами проведеного турніру:

• І місце виборов Сергій ЛИПОВИЙ, село Синява;
  • ІІ місце у Артура МЛЕЧКА, село Савинці;
  • ІІІ місце у Андрія ВОНЦІВСЬКОГО, село Савинці.

Спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тамара ПОГАСІЙ і головний суддя змагань Андрій КОВАЛЕНКО вручили переможцю та призерам змагань грамоти і медалі.