Дата: 01.04.2024 17:30

Фото без описуНазва предмета закупівлі робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання ля зняття біометричних даних (параметрів) особи) Код ДК 021:2015:30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина)

Очікувана вартість 530000,00 грн. з ПДВ.

Кількість: 1 комплект

Код товару визначений згідно за Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної пропозиції предмета закупівлі: ДК 021:2015 – 30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-01-009901-a

Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: відповідно до листа начальнику відділу «центр надання адміністративних послуг» Катерини Заліської.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на 2024 р. ( в період 01.01.2024-31.12.2024 р.).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування проведення відкритих торгів

Пунктом 10 Особливостей встановлено, що замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених Особливостями.

Таким чином, враховуючи вартісні межі, передбачені Особливостями для даної закупівлі, є необхідність у прийнятті рішення про проведення процедури відкриті торги, у порядку, визначеному Особливостями.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 № 275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.

В даній закупівлі очікувана вартість предмета закупівлі визначалась шляхом збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару  в електронній системі закупівель «Прозоро»,  отримання комерційних (цінових) пропозицій від постачальників,а саме:

1. Отримано комерційну пропозицію від ТОВ «СОФТСІТІ» (код за ЄРДПОУ 41226563) з з пропозицією поставки робочих станцій для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи) Код ДК 021:2015:30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина) по ціні 534000,00грн.
  2. Шляхом пошуку та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару  в електронній системі закупівель «Прозоро» зібрано наступну інформацію:

-Замовник Покровська сільська рада ідентифікатор закупівлі  UA-2024-03-04-010872-a переможець закупівлі ТОВ «АМРІТА КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ» з ціною 529500,00грн.

- Замовник Катеринопільська селищна рада ідентифікатор закупівлі  UA-2024-01-19-013647-a переможець закупівлі ТОВ "ВЕБ НЕТВОРК" з ціною 549801,60грн.

- Замовник Виконавчий комітет Машівської селищної ради ідентифікатор закупівлі UA-2024-01-18-013620-a переможець закупівлі ТОВ "Компанія "Версія" з ціною 528900,00 грн.

534000,00+529500,00+528900,00= 1592400,00:3=530800,00грн