Турнір - пам’яті загиблих воїнів Рокитнянщини

Дата: 01.04.2024 13:16

Фото без опису

30 березня в спортивному залі Синявського ліцею відбувся відкритий турнір Рокитнянської селищної територіальної громади з волейболу присвячений  пам’яті загиблих воїнів Рокитнянщини.

Організатори заходу: відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради, благодійна організація «Благодійний форд «Берегиня-2023», педагогічний колектив Синявського ліцею.

Мета заходу: вшанування пам’яті загиблих Героїв Рокитнянщини, патріотичне виховання молоді та пропаганда здорового способу життя і активного відпочинку та популяризація волейболу серед жителів громади різних вікових категорій.

Вшанувати пам’ять наших Героїв прийшли: заступник Рокитнянського селищного голови Олександр КОНОПЧУК, представник благодійної організації «Благодійний форд «Берегиня-2023» Анастасія Вергун, волонтери, волейболісти з сіл Синява і Острів, міста Тараща та інші.

До учасників пам’ятного турніру звернувся Конопчук О.Г., в своїй промові він наголосив, що ми всі в неоціненному боргу перед нашими полеглими захисниками, які з гідністю боронили нашу землю від російських загарбників і у цей тяжкий для всіх наших співвітчизників час ми повинні як ніколи згуртуватися та зробити все щоб вибороти Свободу і Незалежність України.

Ініціатор заходу Анастасія Вергун - юна волонтерка, яка з перших днів широкомасштабного вторгнення допомагала нашим захисникам на передовій, оголосила хвилину мовчання і зачитала прізвища та імена всіх Героїв Рокитнянщини.

За результатами проведеного турніру:

• І місце виборола команда «Куми» с. Синява;
  • ІІ місце зайняла команда «Синявське» с. Синява;
  • ІІІ місце посіла команда «Тараща» м. Тараща.

Кращий гравець турніру Микола ФІЛЯЄВ з команди «Куми» с. Синява.

Головна суддя змагань і одна з організаторів турніру, вчитель фізичної культури Синявського ліцею - Ольга САТИРЕНКО подякувала командам за активну участь у турнірі та цікаву і результативну гру і разом з представником благодійної організації «Благодійний форд «Берегиня-2023» Анастасією Вергун і спеціалістом відділу культури, молоді та спорту Тамарою ПОГАСІЙ вручили переможцям та призерам змагань кубки, дипломи, медалі та грамоти і статуетку кращому гравцю.

Фото без опису