Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування містобудівної документації

Дата: 26.03.2024 13:47

1. За рішенням Рокитнянської селищної ради № 3016 від 07.03.2024 р. «Про розробку Детального плану території будівництва очисних споруд на земельній ділянці з кадастровим номером: 3223780501:01:019:0017 в с. Бирюки Рокитнянської селищної територіальної громади Білоцерківського району Київської області» розробляється ДДП: «Детальний план території будівництва очисних споруд на земельній ділянці з кадастровим номером: 3223780501:01:019:0017 в с. Бирюки Рокитнянської селищної територіальної громади Білоцерківського району Київської області» реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 23-03-5324-24; а також стратегічна екологічна оцінка (далі СЕО) до нього у порядку, встановленому ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

2. Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Рокитнянська селищна рада Білоцерківського району Київської області

3. Процедура громадського обговорення заяви про визначення обсягу СЕО, у тому числі:

а) дата початку та строки громадського обговорення – 10 днів починаючи з 26 березня 2024 року по 04 квітня 2024 року включно;

б) способи участі громадськості:

• надання письмових зауважень і пропозицій у друкованому та електронному вигляді до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: 09601, Київська обл., Білоцерківський р-н, смт Рокитне, вул. Незалежності, буд. 2; на електронну адресу: rokytne04@ukr.net;
  • надання пропозицій і зауважень до Заяви про визначення обсягу СЕО шляхом внесення таких зауважень до онлайн-платформи «ЕкоСистема» за посиланням https://eco.gov.ua/, в розділі «Адміністративні послуги» за реєстраційним номером справи Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.

в) необхідність проведення громадських слухань: відсутня;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Рокитнянська селищна рада Білоцерківського району Київської області (09601, Київська обл., Білоцерківський р-н, смт Рокитне, вул. Незалежності, буд. 2);

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО, його поштова та електронна адреси: Рокитнянська селищна рада Білоцерківського району Київської області (09601, Київська обл., Білоцерківський р-н, смт Рокитне, вул. Незалежності, буд. 2; rokytne04@ukr.net), строки подання зауважень і пропозицій: від 26 березня 2024 року і триває до 04 квітня 2024 року включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: – Рокитнянська селищна рада Білоцерківського району Київської області.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП: відсутня.