ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ-ЗЕМЛЯКУ! РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ВОЇНА АНТОНА БЕЗПАЛЬКА

Дата: 23.03.2024 10:07

23 березня минає рік від того страшного дня, коли зупинилося серце нашого земляка, мужнього Захисника, сапера інженерно-саперного взводу 1 механізованого батальйону в/ч А 2167 - БЕЗПАЛЬКА АНТОНА ВАЛЕРІЙОВИЧА.

Величний подвиг запеклої боротьби мужнього Воїна, вірного Сина України з російським окупантом не зітреться часом. Його ім’я навіки закарбоване в історії наших визвольних змагань за незалежність України.

У день роковин до могили полеглого бійця прийшли рідні, друзі, керівництво громади та представники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП, які вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання, поклали квіти до могили та із болем на душі згадали усіх мужніх воїнів України.

Безмежна шана подвигу Антона! Світлий спомин про мужнього земляка залишиться в наших серцях назавжди.

Указом Президента України від 26 травня 2023 року № 306/2023 «За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку» Антон Безпалько нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Світла та вічна пам’ять Герою!

Неймовірну ціну платять наші відважні Захисники і Захисниці, які в лавах Збройних сил боронять Україну. Вдячно цінуємо. Без права на забуття!