Чарівна сила поезії

Дата: 21.03.2024 15:46

16 березня розпочався Національний тиждень читання поезії, який Український інститут книги організовує вперше.

У бібліотеках Рокитнянської громади проводяться заходи, присвячені поезії.

20 березня 2024 року учні 4-А класу Рокитнянського ліцею №1 разом з класоводом Тетяною Сатиренко відвідали дитячу бібліотеку-філію.

Година поетичного спілкування "Чарівна сила поезії" у бібліотеці відбулася у веселій та творчій атмосфері. Діти з захоплення поринули у світ поезії. Вони читали свої улюблені вірші про сім’ю, природу, про мир.

І традиційно, захід був закінчений майстер-класом з виготовлення оберегів. За допомогою класовода та бібліотечних працівників діти власноруч з ретельністю та увагою виготовили свої власні обереги.

Тетяна Мирець поділилася своїм досвідом та майстерністю, надихаючи маленьких учасників процесу на творчість та самовираження. Вона вчила їх не лише робити обереги, але й розуміти значення та сутність цього ремесла.

Всі учасники залишилися задоволені та домовилися про майбутню зустріч!

Напередодні Всесвітнього дня поезії учасники гуртка "Вишиваночка", який діє у Острівська сільська бібліотека під керівництвом Надія Манзеула поринули у дивовижний і неповторний світ української поезії, поєднавши свою творчу діяльність з поетичними рядками. Із вуст дітей звучали їх улюблені вірші, а їхні руки робили оберегові ляльки-мотанки за технологією та етапами, які використовує та якими поділилася бібліограф Рокитнянська Публічна бібліотека Ірина Федотьєва. Діти творили свої обереги з натхненням, повні захоплення та дивування, поповнюючи свій внутрішній світ новими відчуттями.