У Рокитнянській громаді презентували проєкт Еко-індустріального Парку «УНІВЕРСАЛ ІНДАСТРІ»

Дата: 21.03.2024 13:00

Фото без опису

21 березня 2024 року у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулась презентація Еко-індустріального Парку «УНІВЕРСАЛ ІНДАСТРІ». Перспективний проєкт презентували директор ТОВ «Гранд-СЛЛ-Консалт» Костянтин Кулинич та керівник СЕО ГК «Індустріальні парки України» Валерій Кирилко.

Фото без опису

Відповідно до концепції індустріального парку на площі 13,3 га буде створено близько 650 робочих місць у переробній промисловості. Інвестори планують налагодити виробництво будівельних металевих конструкцій і готових металевих виробів, машин і устаткування, харчових продуктів та іншої продукції. Також передбачається, що на території нового індустріального парку буде вестись науково-технічна діяльність та діяльність у сфері інформації і телекомунікацій. Загальні інвестиції в індустріальний парк на найближчі три роки мають скласти близько 735 млн грн.

Створення індустріального парку матиме безліч переваг і дасть можливість Рокитнянській громаді вийти на економічно високий рівень. Серед переваг – створення нових робочих місць, додаткові надходження до бюджету, і головне – екологічна безпека.

Попереду кропітка і довготривала робота з реалізації презентованого плану.

Фінальну частину зустрічі було присвячено обговоренню важливих питань.