Рятувальники продовжують проводити повітряний моніторинг

Дата: 19.03.2024 16:30

19 березня рятувальники Білоцерківщини здійснили повітряний моніторинг за допомогою квадрокоптера, метою якого є виявлення можливих осередків пожежі та недопущення поширення загорань на великі площі, а також задля виявлення осіб, які спричиняють такі пожежі.

Фахівці ДСНС постійно проводять з громадянами інформаційно-роз’яснювальну роботу, розповідають кожному про причини пожеж та нагадують елементарні правила пожежної безпеки. Адже пожежі завдають непоправної шкоди не лише навколишньому середовищу, але й людям – вогонь може поширитись та перекинутись на житлові будинки.

Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях.

Нагадуємо, що самовільне випалювання сухої рослинності заборонено законом! Штраф у разі порушення статті 77-1 КУпАП для громадян становить від 3060 грн до 6120!