Відбудеться презентація Еко-індустріального Парку «УНІВЕРСАЛ ІНДАСТРІ»

Дата: 19.03.2024 13:13

До реєстру індустріальних парків України внесений індустріальний парк «УНІВЕРСАЛ ІНДАСТРІ», розташований на території селища Рокитне Білоцерківського району.

Відповідно до концепції індустріального парку, на площі 13,3 га буде створено близько 650 робочих місць у переробній промисловості. Інвестори планують налагодити виробництво будівельних металевих конструкцій і готових металевих виробів, машин і устаткування, харчових продуктів та іншої продукції. Також передбачається, що на території нового індустріального парку буде вестись науково-технічна діяльність та діяльність у сфері інформації і телекомунікацій.

Загальні інвестиції в індустріальний парк на найближчі три роки мають скласти близько 735 млн грн.

Всі небайдужі мешканці громади мають можливість переглянути презентацію Еко-індустріального Парку «УНІВЕРСАЛ ІНДАСТРІ», яка відбудеться 21 березня 2024 року о 10:00 годині в залі засідань Рокитнянської селищної ради (вул. Незалежності, ІІІ поверх) та поставити запитання безпосередньо ініціаторам створення парку.