14 березня - День українського добровольця

Дата: 14.03.2024 10:27

Протягом десяти років справжні патріоти, сміливі, сильні та незламні Герої та Героїні стоять на захисті суверенітету нашої держави та її територіальної цілісності. Не заради орденів, а за покликом сердець волонтери, медики, механіки, водії, аграрії, вчителі та багато інших людей добровільно об’єдналися в одне багатомільйонне народне військо, аби безжально бити ворога на всіх напрямках. Сьогодні наші Захисники та Захисниці своїми героїчними вчинками та самовідданою службою постійно доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя.

Вічна і світла пам’ять Героям, які відійшли у вічність. Проте ми ніколи не забудемо Ваші імена, будемо пам‘ятати, якою ціною здобувається така жадана Перемога.

Шановні військовослужбовці, дорогі наші земляки! Дякую кожному, хто ризикуючи власним життям і здоров’ям, виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть російським окупантам! Герої-оборонці, які нині відстоюють кожен сантиметр рідної землі – це добровольці – цвіт української нації.

Повертайтесь додому живими та неушкодженими! Нехай Господь захистить вас від ворожої кулі та допоможе перемогти у війні.

Слава Україні!

Слава її Героям!