Анонімне опитування на тему “Жорстоке поводження з тваринами: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання”

Дата: 13.03.2024 10:54

Фото без описуМаючи на меті ознайомлення з думкою громадян щодо їхнього ставлення до тварин, а також виявлення причин жорстокого поводження з ними, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України проводить дослідження на тему «Жорстоке поводження з тваринами: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання».

Актуальність та важливість досліджуваної теми пояснюються тим, що жорстокість над тваринами є проявом низького рівня моральності та порушення громадського порядку. Зазначені діяння негативно впливають на свідомість людей, сприяють поширенню жорстокості та агресивності серед дітей та молоді. Жорстокість до тварин нерідко переростає й у більш тяжкі насильницькі злочини, у тому числі й проти життя та здоров’я людей. Відповідно до статистичних даних Офісу Генерального прокурора, кількість кримінальних правопорушень, передбачені статтею 299 КК України, збільшується щороку.

Бажаючі взяти в ньому участь можуть пройти анонімне анкетування за посиланням:

Посилання на анкету у Google формі: https://docs.google.com/forms/d/1w1WcglXRbt4GfsaLcFg2LPF2N-fHHtlgo1tLqwMY-NM/viewform?edit_requested=true

QR-код анкети для мобільного пристрою: