9 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 09.03.2024 10:22

9 березня – особлива дата для українців. Саме у цей день народився легендарний український письменник – Тарас Григорович Шевченко.

Минуло 210 років від дня народження Великого Кобзаря, проте кожне його слово й досі актуальне та не забуте. У його творах знаходимо силу, віру і наснагу для боротьби з ворогами.

Ми відчуваємо дух незламного Кобзаря, чий голос крізь віки закликає кожного з нас до боротьби за свою Батьківщину: "Борітеся – поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!»

Сьогодні, вшанувати Генія української нації зібралися - Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук та т.в.о. начальника відділення поліції № 1 Білоцерківського РУП ГУНП у Київській області Максим Кузьмін.

В знак глибокої шани представники влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря.

Єднаймося, бо ми – українці!

Слава Великому Кобзареві!

Слава Україні!