Стратегічна сесія освітян

Дата: 07.03.2024 10:13

06 березня відбулася стратегічна сесія освітян Рокитнянської громади на базі Рокитнянського ліцею Мала Академія Наук щодо формування мережі академічних ліцеїв та профільної освіти в закладах за участі заступника селищного голови Олександра Конопчука і начальника відділу освіти Людмили Соболівської. Україна активно крокує до Євросоюзу, а отже освіта, що надається в нашій громаді, повинна забезпечувати випускникам конкурентоспроможність знань не лише в Україні, а й в Європі. Нині перед освітянами постають нові виклики, зокрема розробка мережі закладів, яка, насамперед, дозволить дітям досягти максимального потенціалу розвитку в результаті надання якісних освітніх послуг. Для ефективної співпраці учасники заходу були поділені на 5 фокус-групи: керівники і заступники директорів ліцеїв; вчителі природничо-математичних освітніх галузей; вчителі суспільно-гуманітарних освітніх галузей; вчителі мистецьких освітніх галузей; представники влади та громади, батьки. До стратегічної сесії також долучилися методисти Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. Результатом роботи стало напрацювання цілей та завдань, які мають стати чіткими векторами на етапі трансформації з урахуванням теперішніх викликів і сучасних підходів.