Як зберегти здоров’я в умовах війни ?

Дата: 05.03.2024 13:43
Кількість переглядів: 165

Фото без описуСьогодні в Україні немає людини, яка тією чи іншою мірою не зазнала би впливу війни. Нам потрібно виграти не лише війну, а й мир після її завершення, тому так важливо подбати про  здоров'я громадян вже зараз. Пережитий стрес може спричинити проблеми з фізичним і ментальним здоровʼям.

Збереження здоров’я в умовах війни може бути складним завданням, але деякі прості заходи можуть допомогти вам залишитися здоровими і зберегти оптимальний рівень  фізичного та психологічного благополуччя.

Ось кілька порад:

  1. Дотримуйтесь правил особистої гігієни. Регулярно мийте руки з милом  та водою, особливо після контакту зі забрудненими поверхнями або перед їжею. Це допоможе запобігти зараження інфекціями.
  2. Стежте за якістю їжі та води. Споживайте тільки чисту  безпечну їжу  та воду. Уникайте вживання сумнівних продуктів або води з невідомих джерел. Якщо можливо, використовуйте фільтри для очищення води.
  3. Підтримуйте здоровий режим харчування. Споживайте різноманітність продуктів, які містять вітаміни, мінерали та поживних речовини. Уникайте переважної кількості  оброблених продуктів і надмірного споживання цукру та жирів.
  4. Забезпечуйте свій організм відпочинком і фізичною активністю. Спробуйте забезпечити собі достатню кількість сну, оскільки це важливо для відновлення організму. Регулярно  займайтеся фізичними вправами або розслаблюючими практиками, такими як йога або медитація, для зниження рівня стресу.
  5.  Ментальне здоров’я. Звертайте увагу на своє психічне здоров’я. Розмовляйте з близькими людьми або фахівцями, якщо ви відчуваєте стрес або тривогу. Запам’ятайте, що підтримка інших може  бути  важливою у такі непрості часи.
  6. Слідкуйте за новинами. Будьте в курсі останніх подій та інструкцій місцевих органів виконавчої влади. Розуміння ситуації допоможе вам приймати  обмірковані рішення щодо вашого здоров’я та безпеки.

Збереження здоров’я в умовах війни вимагає обачності, самодисципліни  та готовності до непередбачуваних обставин. Дотримуйтесь цих порад, будьте обережними і дбайте про себе та своїх близьких.

Головний спеціаліст Рокитнянського відділу
Управління безпечності харчових продуктів 
та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням
санітарного законодавства Білоцерківського
району Головного управління Держпродспоживслужби 
в Київській області В. ЛИСТОПАД


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь