Турнір «Естафета пам’яті»

Дата: 27.02.2024 08:58

25 лютого в Телешівському ліцеї відбувся відкритий турнір Рокитнянської селищної територіальної громади з шахів і шашок серед  дорослих та серед юнаків і дівчат, присвячений  пам’яті загиблих воїнів у війні за незалежність і свободу України «Естафета пам’яті».

Організатори заходу: відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради, відділ освіти Рокитнянської селищної ради, педагогічний колектив Телешівського ліцею, старостинський округ №8 Рокитнянської селищної ради і шаховий клуб МГО «Спортивний  клуб «Інтеграл».

Мета заходу: вшанування пам’яті загиблих Героїв Рокитнянщини, патріотичне виховання молоді та залучення до участі у спортивно-масових заходах жителів сільської місцевості.

Вшанувати пам’ять наших Героїв прийшли: Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ, староста старостинського округу №8 Світлана БЕРЕЗОВСЬКА, рідні та близькі загиблих Героїв Рокитнянщини, шанувальники інтелектуальних видів спорту з Таращанської, Миронівської, Кагарлицької і Рокитнянської громад та інші.

До учасників пам’ятного турніру звернувся Юрій Андрійович. В своїй промові він наголосив, що ми всі в неоціненному боргу перед нашими Захисниками, адже Україна сьогодні переживає найбільше випробування – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора і саме пам’ять про борців та їхні подвиги є найвищою цінністю нашої національної ідентичності. Він вклонився близьким і рідним, що зростили і виховали справжніх Героїв та поклав квіти до портретів загиблих воїнів.

Ніщо не замінить батька, сина чи чоловіка, його втрата  як тяжка рана, особливо для його сім’ї.  Світлана ПЕРЧ розповіла про свого чоловіка Олега, про його мирне життя і плани на майбутнє, за  які він боровся до останнього подиху, але їх назавжди перекреслила війна.

Для всіх присутніх звучали вірші і пісні у виконанні вчителів та учнів ліцею, присвячені  пам’яті наших Захисників.

Приємною несподіванкою були пісні у виконанні старости старостинського округу № 8 - Світлани БЕРЕЗОВСЬКОЇ.

За результатами проведеного турніру:

серед дорослих шахістів

• І місце виборов Андрій ПРИТУЛА з с. Карапиші;
  • ІІ місце у Сергія ТАБАЧНІКА з м. Кагарлик;
  • ІІІ місце у Костянтина ХАМАЗІРА з м. Кагарлик;
  • ІV місце Олександра ШКЛЯРЕНКА з м. Миронівка.

серед юнаків з шахів

• І місце виборов Олександр ОХРІМЕНКО з м. Миронівка;
  • ІІ місце - Артем РУДЕНКО з м. Миронівка;
  • ІІІ місце - Арсеній РУБЕЦЬ з м. Миронівка;
  • ІV місце - Сергій ЯБЛОНСЬКИЙ з с. Синява;
  • V місце - Вячеслав МУРАНСЬКИЙ з с. Телешівка;
  • VІ місце - Святослав ЯБЛОНСЬКИЙ  з с. Синява.

серед дорослих шашкістів

• І місце виборов Микола ХОМЕНКО з селища Рокитне;
  • ІІ місце у Миколи ЛЕБЕДИНСЬКИЙ з селища Рокитне;
  • ІІІ місце у Івана КОРИТНИКА з м. Миронівка;
  • ІV місце у Владислава ОДРИНА з с. Телешівка.

серед дівчат з шашок

• І місце виборола Богдана ЧЕРЕВИЧНА з с. Телешівка;
  • ІІ місце у Людмили ПІДУСТ з с. Телешівка;
  • ІІІ місце у Людмили РУДЕНКО з с. Телешівка.

Староста старостинського округу № 8 Світлана БЕРЕЗОВСЬКА і спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тамара ПОГАСІЙ вручили переможцям та призерам змагань Грамоти Рокитнянської селищної ради та медалі від відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради.

Захід пройшов на високому рівні у дружній і теплі атмосфері. Дорослі аматори та діти мали можливість поборотися за спортивні нагороди, проявити свою майстерність, поспілкуватися за смачним обідом, спонсором якого був керівник ПАФ «Україна» Сергій ЗІНЧЕНКО.