До уваги суб’єктів господарювання та фізичних осіб!

Дата: 26.02.2024 10:29

Фото без описуЗ метою координації дій між державними органами, підприємствами, установами, організаціями, незалежно від відомчої підпорядкованості і форми власності, посадовими особами та громадянами в питаннях дотримання діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєнь, а також обговорення питань щодо профілактики та ліквідації хвороб бджіл, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області заплановано проведення онлайн-семінару на тему: «Профілактика отруєння бджіл пестицидами та порядок реєстрації пасік».

Онлайн-семінар відбудеться 27 лютого 2024 року в залі засідань селищної ради (смт Рокитне, Київська область, вул. Незалежності, 2).

Початок реєстрації учасників о 10.00 годині.