Заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні у закладах загальної середньої освіти

Дата: 20.02.2024 14:15

Сьогодні в Україні уже вдесяте відзначають День пам'яті Героїв Небесної сотні. Вшанування відбувається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Цього дня, з метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які загинули, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права свободи людини, а також європейське майбутнє України у закладах загальної середньої освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області були проведені такі заходи:

Також відбувся урок мужності біля меморіальної дошки пам’яті «Героям Небесної Сотні» для учнів Рокитнянського ліцею – МАН. Хвилиною мовчання, свічками пам’яті та покладанням квітів вшанували присутні понад сто героїв, які загинули в Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Кожен з полеглих заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя.

У всіх закладах відбулися тематичні заходи інформаційного, освітнього, виховного характеру:

• хвилина мовчання «Герої не вмирають»;
  • акція «Запали свічку пам’яті»;
  • загальношкільна лінійка «Герої не вмирають»;
  • уроки пам`яті та мужності «Воїни світла живуть серед нас», «Воїни світла в наших серцях», «Життя, віддані за Україну»; «Виклики історії: Революція гідності». Година співпереживання
  • година спілкування «Гідності хай промінь не згасає», «Вони загинули за Україну», «За наше краще майбуття Небесна Сотня в вирій пішла», «Янголи, що тримають небо»;
  • бесіди «Україна – територія гідності та свободи», «На варті наших душ – Небесна Сотня»;
  • виховні години «Гідності хай промінь не згасає», «Вічна слава безсмертю Хоробрих»; «Події, що змінюють історію»;
  • літературно-музична композиція  «Пройдуть роки, десятки років… Цього ніколи не забути»;
  • перегляд документальних фільмів із серії «Зима, що нас змінила», «Ангели майдану»;
  • «Флешмоб «Зав`яжи стрічку пам`яті на честь Героїв Небесної Сотні», «Небесна Сотня – Герої не вмирають»;
  • Книжкова виставка літератури «Героям Небесної Сотні присвячується…», «Пам´ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні».