РОКИ МИНАЮТЬ, А БІЛЬ ВТРАТ НЕ ВЩУХАЄ…

Дата: 19.02.2024 12:12

Фото без опису

Смертю хоробрих у бою з окупантами рік тому загинув наш краянин, уродженець с. Синява, водій-санітар медичного пункту в/ч А 4054, молодший сержант ЧИЧАНОВСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ МИХАЙЛОВИЧ. Життя бійця трагічно обірвалося під час виконання бойового завдання 19 лютого 2023 року поблизу с. Красне Перше Куп'янського району Харківської області.

Фото без опису

Сьогодні, у день смерті Героя, керівництво громади та працівники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП відвідали могилу Воїна, поклали квіти і вшанували пам`ять загиблого хвилиною мовчання.

Нехай добрий і світлий спомин про нашого Героя живе вічно серед нас. Вічна пам'ять, честь і слава ЗАХИСНИКУ.

Дякуємо Валерію за хоробрі подвиги на благо держави та українського народу. НИЗЬКИЙ УКЛІН ТА ДОВІЧНА ШАНА!