ДЕНЬ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ у закладах освіти Рокитнянщини

Дата: 16.02.2024 13:52

Сьогодні, 16 лютого, Україна вже втретє відзначає День єднання. Це свято 2022 року запровадив своїм Указом президент Володимир Зеленський. Щоб підняти дух українців і зменшити психологічний тиск, було впроваджено нове свято, яке мало на меті нагадати, що саме в єднанні — наша сила. Майже два роки війни довели це твердження. Коли ми об'єднані одною спільною метою, ми нездоланні! Тож, нехай ця дата нам вкотре нагадає, що ми маємо й надалі підтримувати один одного й лише разом йти до перемоги.

У закладах освіти Рокитнянської селищної територіальної громади відбулися виховні заходи для учнів приурочені до  Всеукраїнському дню єднання. Здобувачі освіти створили «браслети єднання», де ретельно заповнювали пазли тим, що на їх думку єднає українців. Утворювали нові слова із, такого важливого для кожного з нас, слова БАТЬКІВЩИНА. Із зацікавленістю взяли участь у фотоквесті "Об'єднаймо Україну" та радо долучились до флешмобу про єднання українських міст. Багато інтерактивних на тренінгових вправ з головним гаслом «Що нас єднає» та навіть сумісне виконання музичних композицій про мову та єднання українців.

Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності!

Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!