Роботи з розчищення території громади від снігу продовжуються

Дата: 09.02.2024 12:30
Кількість переглядів: 65

У зв’язку з погіршенням погодних умов, працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району "Рокитнеблагоустрій" здійснюється розчищення вулиць громади від снігу та посипка доріг. В першу чергу забезпечено доступ до об’єктів соціальної сфери: шкіл, садочків та лікарні. У розчищенні снігу задіяно 4 одиниці техніки та використано 12 тонн піщано-сольової суміші. Працівники комунального підприємства продовжують працювати в посиленому режимі.

Звертаємось до всіх учасників дорожнього руху бути уважними та обережними. Прохання до водіїв, за можливості, не паркувати автівки там, де вони заважатимуть роботі снігоприбиральної техніки.