Відбулось засідання опікунської ради
Дата: 07.02.2024 14:27
Кількість переглядів: 117
07 лютого 2024 року заступник Рокитнянського селищного голови, голова комісії Олександр Конопчук провів засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Рокитнянської селищної ради. Розглянуто питання про погодження кандидатури на призначення опікуна над недієздатною особою. Далі члени опікунської ради вивчили всі обставини даної справи, наявні документи та прийняли виважені рекомендації в рамках діючого законодавства України, які для прийняття остаточного рішення будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради.