Інформаційно-роз’яснювальна робота

Дата: 07.02.2024 13:48

З метою зменшення кількості пожеж рятувальники Білоцерківського районного управління 07 лютого поспілкувалися з мешканцями смт Рокитне.

Фахівці служби порятунку нагадали мешканцям правила пожежної безпеки під час використання пічного опалення та користуванні електроприладами.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи громадяни мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на всі питання щодо протипожежної безпеки.

Користуючись нагодою, фахівці ДСНС України наголосили про порядок дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів та діях у разі оголошення сигналу "Повітряна тривога". На останок роздали всім громадянам інформаційні листівки на відповідну тематику.