Футзальний сезон триває!

Дата: 06.02.2024 15:10

Фото без опису

04 лютого 2024 року в місті Кагарлик відбулися фінальні ігри першого кола відкритого чемпіонату Кагарлицької міської територіальної громади з футзалу сезону 2023-2024 року серед аматорських команд Білоцерківського та Обухівського районів. Загалом у чемпіонаті взяло участь 9 команд, 4 з яких з нашої громади - збірна «Рокитнянщина» смт Рокитне, АФ «Україна» с. Телешівка, ФК «Фенікс» (Основа) с. Шарки і ФК «Дніпро» с. Телешівка.

За результатами проведених ІХ турів змагань, лідером чемпіонату, із значним відривом від супротивників, є збірна команда «Рокитнянщина», а  АФ «Україна» увійшла у п’ятірку кращих.

Відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради вітає всіх наших футболістів із  завершенням першого кола змагань і бажає у другому ще кращих  результатів і перемоги.

Фото без опису