Заходи з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут у закладах загальної середньої освіти Рокитннської громади

Дата: 29.01.2024 14:20

Фото без опису З нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут у закладах загальної середньої освіти Рокитннської громади  відбулися різні тематичні заходи.

29 січня проведено лінійки, присвячені 106-річниці подій під Крутами, де хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто пожертвував собою заради справедливості, свободи України.

Пройшли уроки патріотизму «Юні захисники держави», «Герої Крут – для нащадків взірець» під девізом: «Любіть Україну, як вірні сини», присвячений вшануванню пам’яті юнаків, які героїчно загинули в бою під Крутами  29 січня 1918 року.

На уроках історії учні 9-10 класів продемонстрували презентації на тему: «Причини та наслідки трагедії під Крутами».

Пройшли бесіди для учнів 1-4-х класів «Бій під Крутами. Як це було», під час яких діти декламували вірші, присвячені подвигу юних патріотів.

Відбулися учнівські конференції для учнів 9-10 класів «Подвиги Героїв Крут: погляд із сьогодення», «Герої не вмирають», лекції «Герої Крут», бесіди «День пам’яті Героїв Крут», «Бій під Крутами», виховні години «Крути – символ героїзму українського козацтва», «Нев’янучий вінок пам’яті  Героїв Крут» та конкурс читців поезії П.Тичини «Пам’яті тридцяти», перегляд  документального фільму «Крути. Молода кров»  та ін..

Учні переглянули фільм «Бій під Крутами», згадали та обговорили історичні події, висловили свої думки щодо сьогодення та подій в Україні. Школярі відзначили, що подвиг Героїв Крут є важливою складовою боротьби українського народу за свою незалежність.