Освячення пам'ятника загиблому Воїну

Дата: 27.01.2024 14:50

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 27 січня 2024 року, на сільському кладовищі у с. Житні Гори відбулося освячення пам'ятника загиблому українському військовослужбовцю, сержанту - Пурику Сергію Юрійовичу. Він загинув 15 березня 2022 року в Чернігівській області у боях з російськими окупантами.

Аби вшанувати світлу пам'ять Захисника України, на місце його поховання прийшли Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступник селищного голови Олександр Конопчук, начальник 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП Олександр Діденко, небайдужі жителі села, рідні та друзі загиблого Воїна.

Настоятель Церкви Святого Йосифа Обручника Михайло провів панахиду за загиблим Воїном та освятив місце, де Герой знайшов свій вічний спокій.