Турнір - пам’яті Захисників-Героїв

Дата: 21.01.2024 17:00

21 січня в Рокитнянському селищному будинку культури відбувся відкритий турнір Рокитнянської селищної територіальної громади з шахів присвячений Дню пам’яті захисників Донецького аеропорту і всіх загиблих Захисників.

Організатори заходу: відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради.

Вшанувати пам’ять наших Героїв прийшли: заступник Рокитнянського селищного голови Олександр КОНОПЧУК, начальник п’ятого відділу селища Рокитне Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр ДІДЕНКО, волонтери, військові, рідні та близькі загиблих Героїв Рокитнянщини, та шанувальники інтелектуальних видів спорту з Таращанської, Миронівської і Рокитнянської громад.

До учасників пам’ятного турніру звернувся Конопчук О.Г., в своїй промові він наголосив, що кожен загиблий на фронті - це неоціненна втрата для всієї країни, адже Герої з незламним духом та гідністю до останнього відбивали удари російського ворога, захищаючи рідну землю. Прикладом мужності та відданості для кожного українця є Кіборги, які самовіддано обороняли Донецький аеропорт, відбили більше двохсот атак російських військ, тоді загинуло більше ста українських воїнів. Серед них і наші відважні земляки: Герой України Ігор ЗІНИЧ і кавалер багатьох військових нагород Олександр ОЛЕФІР. Героїзм захисників Донецького аеропорту став символом незламності українського духу, волі, жаги до перемоги.

На заході лунали пісні та вірші присвячені пам’яті наших Героїв.

Заходи присвячені нашим полеглим за свободу і незалежність України землякам є традиційними і проводяться на Рокитнянщині ще з 2015 року.

За результатами проведеного турніру:

серед дорослих

І місце виборов Андрій ПРИТУЛА з с. Карапиші;

ІІ місце у Володимира НАГОРНОГО з м. Тараща ;

ІІІ місце у Михайла ФЕЩЕНКА з с. Синява;

серед юнаків та дівчат

І місце виборола Інна Уманець з смт Рокитне;

ІІ місце – Олександр ОХРИМЕНКО з м. Миронівка;

ІІІ місце – Вячеслав МУРАНСЬКИЙ з с. Телешівка;

ІV місце – Анастасія ВЕРГУН з с. Синява;

V місце – Артем РУДЕНКО з м. Миронівка;

VІ місце – Сергій ЯБЛОНСЬКИЙ  з с. Синява.

Переможці та призера змагань отримали грамоти, кубки та медалі.