VII Обласний Фестиваль "Нова радість стала"

Дата: 22.01.2024 15:00

20 січня 2024 року представники Рокитнянщини – методист комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Центральний будинок культури» Валентина ШЕВЧУК та начальник відділу культури, молоді та спорту  селищної ради Тетяна КРУТЬ взяли участь в VII обласному фестивалі різдвяних обрядодійств «Нова радість», що проходив с. Новосілки Чабанівської територіальної громади, організатором якого був Київський обласний центр народної творчості.

27 колективів територіальних громад Київщини створили справжню магію української пісні, яскравих постановок – нашого національного надбання!

Мета заходу: популяризація різдвяних традиції Київщини, заохочення учасників до виконання колядок, щедрівок, віншувань; сприяння вихованню молодої людини за традиціями православ`я, розвитку її особистості, талантів, розумових здібностей; зміцнення дружних та творчих контактів між учасниками фестивалю; сприяння задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах духовної, високоморальної спрямованості; відродження духовність у нашому суспільстві, зміцнення морального підґрунтя та відтворення православних, традиційних цінностей - основа національної самосвідомості українського народу і самобутності нашої культури.

Хай українська пісня завжди лине поміж нас...