НАША ЄДНІСТЬ – НАША ЗБРОЯ!

Дата: 22.01.2024 10:00

Фото без опису Щорічно, 22 січня, в Україні відзначають День Соборності. У наш час, коли Україна переживає непрості часи, поняття «соборність» набуло нового значення. День Соборності – це нагадування для всіх громадян України про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей.

З нагоди цієї знаменної для країни дати в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко, заступник селищного голови Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, депутат селищної ради Олександр Ваколюк, начальник 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП Олександр Діденко, інспектор сектору моніторингу відділення поліції № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області Юрій Антонюк вшанували тих, хто віддав своє життя за вільну соборну Україну та поклали квіти до пам'ятника величного борця за свободу - Тарасу Шевченку, до дошки Героїв Небесної Сотні та пам'ятного знаку Захисникам України.

День Соборності України нагадує не тільки нам, а й всьому світу, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

На жаль, історія повторюється і нам знову доводиться боротися за свою свободу ціною життів кращих синів та дочок України.

В нашому сьогоденні твориться нова історія на сторінках якої, золотими літерами буде викарбовано слово ПЕРЕМОГА. Тому надзвичайно важливо пам’ятати наше минуле, аби вільно творити майбутнє.

УКРАЇНА СОБОРНА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!