Відбулось засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту
18 січня 2024 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, заступник голови комісії Микола Юрченко провів засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту.
Постійна депутатська комісія опрацювала 5 проєктів рішень, серед яких: про затвердження Детального плану території по вул. Вокзальна, 210-А в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області, про розробку Детального плану території будівництва очисних споруд на земельній ділянці в с. Бирюки Рокитнянської селищної територіальної громади Білоцерківського району Київської області, про затвердження змін до Програми розроблення містобудівної документації на території Рокитнянської селищної ради Київської області на 2021-2025 роки.
Обговоривши вищезазначені проєкти рішення, члени комісії вирішили винести їх на розгляд сесії Рокитнянської селищної ради.
У засіданні взяв участь в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко.